HAKKIMIZDABİZ KİMİZ?
NELER YAPARIZ?

Evdiz Nakliyat, Gaziantep evden eve taşımacılık sektörü için Hasan GÜNASLAN tarafından 2010 yılında kurulmuştur. Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti sağlamak için Gaziantep ilinde hizmet etmektedir. Firmamız uluslar arası teknolojileri takip ederek taşımacılık altyapısını sürekli yenileyen ve ilerleten bir firmadır. Firma bünyesine ait tır, kamyon ve kamyonetleri ile şehirler arası – şehir içi evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe 10 yıllık profesyonel ekip tecrübesi bulunmaktadır. Evden eve nakliyat işi tecrübe, itina, özen ve güven ister. Taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz tüm eşya ve ürünleri müşterimizin isteği doğrultusunda sigorta altına alırız. Firmamız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Evden Eve
Gaziantep Evden Eve Asansörlü Taşıma
Gaziantep Evden Eve Nakliyat
Gaziantep Evden Eve Nakliye
Gaziantep Evden Eve Taşıma
Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

FİRMAVİZYONU

Kesintisiz İnternet dünyası gelişim anlayışıyla Nakliyat ve Taşımacılık alanında ve piyasasında rekabetçi olan konumumuzu daha da sağlamlaştırarak bu manada son teknolojik gelişmelerle kendisini sürekli olarak yenileyen, müşterilerin beklentilerini hızlı ve güvenli bir biçimde karşılayan ve sektörden beklentilerini arttıracak doğrultuda gelecek yeniliklere açmak, insanlara, müşterilerine, çevreye ve ülkesine üst seviyede değer katan küresel bir şirket olmak.

FİRMAMİSYONU

Farklı sektörlerde faaliyette bulunan müşterilerimizin sektörlerinde ki sebeplerinden dolayı taşıma ve taşımacılık işlemlerinde değişiklik gösteren taşımacılık gereksinimleri doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerin (Evden Eve Taşıma, Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık ) alanlarında en hızlı, en güvenilir ve en uygun maliyet ile müşterilerimize hizmet etmektir.

Teklif almak için iletişime geçin.

Hakkımızda

Gaziantep Evden Eve 2010 yılında hizmet hayatına başlamış, 2010 yılından bu yana gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.
https://gaziantepevdeneve.net/wp-content/uploads/2017/07/about-us-footer-large.png

Destek Hattı

0532-427-40-22

Firmamız İle İletişime Geç

Abone Ol!