Gaziantep Evden EveGaziantep Evden Eve Taşımacılık

Ocak 5, 20202

Gaziantep, Türkiye’nin en çok nüfusa haiz 5. ili olma özelliğini taşıyor olan ilimizde kalabalığa bağlı şekilde çok fazla ev taşımacılığı için hizmet talebi oluşmaktadır ve bu hizmetlere profesyonel anlamda yanıt verecek nakliye şirketleri gaziantep evden eve taşımacılık şirketleri sayfasında yer verilmiştir.

Gaziantep’in nerdeyse tüm ilçelerinde profesyonel taşımacılık şirketleri bulunduğu benzer biçimde tüm ilçelerinde dış cephe asansörü bulunmamaktadır. Yapılacak olan iş ile alakalı nakliyat öncesi nakliye şirketlerinde expertiz talep etmeniz avantajınıza olacak, nakliyat esnasında çıkabilecek problemlerin önüne geçilecektir.

Gaziantep’de evden eve taşımacılık fiyatları hakkında yazmış olduğumuz yazı ve örnek fiyat hesaplama tablosuna sol bölümde yer edinen taşımacılık fiyatları menüsünde yer verdik. Taşımacılık fiyatları hakkında kapsamlı şekilde data sahibi olmak için bu sayfamızı incelemenizi öneririz.

Gaziantep’de evinizi taşıtacaksınız lakin fiyat teklifi alırken nelere dikkat etmeliyim diye kendi kendinize soruyorsanız siz değerli ziyaretçilerimize birkaç önerimiz olacak. Nakliye teklifi alırken eşyalarım az kelimesini mutlaka kullanmamanızı öneririz. Eşyalarınızın tarifini yaparken her vakit doğru olmalısınız çünkü şirket çalışanlamış olurı eşyalarınızın belirtilenden çok olması durumunda sizlerden ek ücret talep edecektir. Eşyaların azca olması yalnızca ve yalnızca öğrenci evlerinde mümkündür.

Gaziantep evden eve, taşıma öncesi yapılan bir diğer hata ise kamyonun yanaşma mesafesinden bahsedilmemesidir. Özellikle site biçiminde olan yapılarda yada lojmanlarda kamyon yada dış cephe asansörü binaya yanaşamadığından ötürü nakliye şirketi extra işçi çalıştırmak ve bu işçilik ücretini ev sahibine satmaca etmektedir.

Şirket ile anlaştıktan sonra mutlaka şirket ile sözleşme yapmanızı ve altına imza attığınız sözleşme maddelerini dikkatli bir halde okumanızı öneri ederiz. Sözleşmede taşımacılığın nereden nereye yapılacağı ve ne şekilde yapılacağı kesinlikle belirtilmeli ve ödemenin nasıl, ne şekilde yapılacağı ve ücret net olmalıdır.

Evden eve taşımacılık firmaları platformu olarak Gaziantep’li müşteriler ile işini temiz yapan Gaziantep evden eve taşımacılık şirketlerini buluşturuyoruz. Kapımız, satın alan memnuniyetini ilk planda tutan ve ustalaşmış hizmet veren tüm taşımacılık şirketlerine açıktır.

Gaziantep evden eve nakliyat; aynı güzergahta birden çok müşterinin kısmi olarak eşyalarını aynı araçta taşıma işlemine denir. Gaziantep evden eve nakliyatta amaç komple bir araç fiyatı vermek yerine taşıttırdığınız eşya miktarı kadar ödeme yaparak taşıtma işleminizi ekonomik gerçekleştirmektir.

Gaziantep evden eve nakliyatta alınan eşyalar aracın takip edeceği güzergah doğrultusunda teslim edilme sırasına göre araca yüklenmekte ve eşyaların karışmaması için büyük karton koli ve kasa içerisinde ip bağlama yerleri sayesinde birbirinden bağlarımsız yüklenmektedir.

Gaziantep evden eve taşıma aracın çıkış geçmişine göre vakit vakit direk adresinizden alınıp teslim edileceği noktaya varması için yola çıkılırken, vakit süre de tarafınızdan teslim alınıp depolarımızda muhafaza edilir ve aracın tamami ile dolmasına takiben teslimat için yola çıkılır.

Firmamız 2010 senesinden bu yana güneydoğu anadolu ve güneydoğu bölgelerine eşya taşımaını yapmakta olup daha sonra gelen yoğun talepler sebebi servis ağını genişleterek tüm ülke geneline yaymayı başarmıştır. Ülkemizde ilk parça eşya nakliyesi meydana getiren firma olma gururunu yaşıyoruz. Özellikle yaz mevsiminde Doğu, Güneydoğu ve İç Anadolu bölgeleri ilk sırada olmak üzere tüm ülke geneline sevkiyatlarımız vardır.

Az miktardaki ev eşyalarınızı firmamız vasıtasıyla şehirlerarası taşımak için firmamıza bir hafta öncesinden data vermeniz ve taşıma işleminizi organize etmeniz gerekiyor. İşinizi son ana bırakmayın. Taşıma işleminin Son anında aramalarınızda tüm araçlarımız dolu olabilir ve dolayısı ile sizlere yardımcı olmayabiliriz.

Not: Şehirler arası eşya taşırken dikkat etmeniz gerekli olan husus anlaştığınız nakliye işletmesinin reklam tanıtım logolu aracının gelip gelmediğidir. Sektörde pek çok firma şehirlerarası ev eşyası taşıma yetki sertifikasına sahip olmadığından eşyalarınızı komisyon karşılığında farklı firmalara taşıtmak isteyebilir. Böyle bir durumda maddi ve içsel zararlara uğrayacağınızı ihmal etmeyin. Anlaştığınız firmaya bu konudaki hassasiyetini belirtin. Gerekirse kapınıza gelen araç değişik bir nakliye firmasına ilişkin ise eşyalarınızı taşıtmayınız…

2 Yorumlar

 • ökkeş

  Ocak 10, 2020 at 6:46 pm

  Gaziantep evden eve firması olarak kaliteli iş yapıyorlar ben açıkcası evimi taşıttım ve hiç bir sorun yaşamadım hasan beye ilgisi için teşekkür ederim.

  Reply

  • admin

   Ocak 17, 2020 at 11:32 am

   Değerli yorumunuz için biz teşekkür ederiz. Yeni evinizde güle güle oturun.

   Reply

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu Alanları Doldurun. *

Teklif almak için iletişime geçin.

Hakkımızda

Gaziantep Evden Eve 2010 yılında hizmet hayatına başlamış, 2010 yılından bu yana gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.
https://gaziantepevdeneve.net/wp-content/uploads/2017/07/about-us-footer-large.png

Destek Hattı

0532-427-40-22

Firmamız İle İletişime Geç

Abone Ol!